В межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  студенти спеціальності Соціальна робота Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у офлайн-кросі «Соціальна робота щодо протидії гендерно зумовленого насильства».

Офлайн-крос передбачав синтез теоретичних знань студентів та практичного досвіду модераторів ‒ фахівців із соціальної роботи Черкаського міського центру соціальних служб Ірини Вічкань та Марини Матвійчук.

Предметом обговорення були міфи про гендерно зумовлене та домашнє насильство; колесо насильства; аб’юзивні стосунки; ознаки, за якими можна виявити аб’юзера та співзалежна поведінка.

Об’єднання зусиль фахівців Черкаського міського центру соціальних служб, яка будує своє майбутнє на принципах ненасилля, сприятиме зниженню рівня насильства в суспільстві.