Студенти 4 курсу спеціальності Соціальна робота в межах курсу «Соціальна профілактика» підготували просвітницьку фото-виставку «Ми проти насильства».

Одна з головних цілей виставки – привернути увагу студентської молоді до проблеми насильства в суспільстві.

Центром експозиції є плакат на тему домашнього насильства над жінками. Домашнє насильство залишається прихованою проблемою, постраждалі не завжди звертаються по допомогу в поліцію або установи соціальної сфери. Діти, які є свідками домашнього насильства визнаються Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» постраждалими. Плакат доповнюють листівки із статистичними даними Міністерства соціальної політики України щодо звернень в установи, які протидіють домашньому насильству, дітей, жінок та чоловіків.

Лозунг «Зупинімо насильство разом!» закликає кожного бути небайдужим до всіх проявів насильства.