Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Студенти кафедри освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького утворили живий ланцюг з інформаційними плакатами з метою привернення уваги жителів міста Черкаси до проблеми домашнього та гендерно зумовленого насильства.

До ланцюга приєднались студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу і небайдужі містяни.

Шокує статистика: більше п’яти тисяч заяв та повідомлень про домашнє насильство надійшло до поліції Черкаської області з початку 2021 року. За даними Міністерства соціальної політики України 180 921 жінок, 2756 дітей та 27 676 чоловіків звернулись в установи, що протидіють домашньому насильству. Кожна друга родина, яка перебуває в складних життєвих обставинах, страждає від домашнього насильства.

Зупинімо насильство разом!