20 жовтня 2021р. в межах курсу “Соціальна робота з різними групами клієнтів”, відбулася бінарна лекція Коломієць Олени доктор філософських наук, доцента кафедри освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи і Когут Лариси військового капелана Збройних Сил України.

Тема лекції “Соціально-психологічні особливості ветеранів війни та членів їх сімей”. Лекторки акцентували увагу аудиторії на змінах психічного стану людей, які пережили війну. Отриманні знання допоможуть студентам спеціальності “Соціальна робота” як майбутнім фахівцям соціальної сфери, надавати ефективну кваліфіковану допомогу цій категорії клієнтів. Складності їх адаптації до мирного життя – це нагальна сучасна соціальна проблема. Прості, зворушливі та емоційно забарвленні факти про нелегку долю бійців після повернення додому, створили щиру атмосферу лекції.
Родзинкою лекції стало поєднання теорії і практики.