Студенти спеціальності Соціальна робота взяли участь у глобальній щорічній акції “За свободу” з нагоди Європейського дня боротьби проти торгівлі людьми. За оцінками Міжнародної організації міграції з 1991 року понад 260 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми. 70% з них чоловіки,а в групі ризику- кожен п’ятий житель нашої країни. І це лише статистичні дані.
Шокуючим фактом є те,що на початку вересня тільки в Дніпропетровській області поліцією визволено з рабства понад 130 осіб. Студенти приєдналися до Декларації свободи,поширеної міжнародною організацією протидії торгівлі людьми “А21”.
Поширили інформаційні буклети серед жителів м.Черкаси.
Мовчазна та мирна хода проходить сьогодні у 50 країнах світу аби привернути увагу до даної проблеми та захистити мільйони чоловіків,жінок та дітей.