Викладачі та студенти спеціальності Соціальної роботи долучилися до соціального проєкту «Моя родина – територія любові» 👨‍👩‍👦, який реалізується за підтримки Служби у справах дітей Черкаської міської ради та Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

В межах заходу здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» провели тренінг «Змінюємо світ разом» для учнів Державного навчального закладу Черкаський професійний будівельний ліцей та учнів Черкаського професійного автодорожнього ліцею. Інтерактивні методи дозволили підсилити критичне мислення, виробити шляхи вирішення сучасних соціальних проблем, активізувати учнів до прийняття рішень.

🇺🇦 Дякуємо, збройним силам України за можливість проведення заходів.(prayer_hands)