В умовах війни важливу роль відіграє психологічне та соціальне здоров’я здобувачів вищої освіти 🇺🇦Цьому питанню була присвячена зустріч студентів спеціальності 231 “Соціальна робота” освітнього ступення “бакалавр” та “магістр” із психологінею університету Сіденко Юлією. Психологічна служба покликана сьогодні дати інструменти які допоможуть кожному студенту дбати про свій внутрішній стан.Керівник психологічної служби університету Юлія Олександрівна поінформувала присутніх про діяльність та завдання психологічної служби університету. Акцентувала увагу на індивідуальному підході в роботі даної структури. Студенти мали змогу поставити питання фахівчині, а Юлія Олександрівна, в свою чергу, наголосила на доступність отримання допомоги, конфеденційність та професійний підхід.